Kursy i szkolenia BHP

kursy i szkolenia bhp Kursy i szkolenia BHP szkolenia stacjonarne bhp 300x225

Szkolenia stacjonarne BHP

Kursy i szkolenia BHP prowadzone są zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe. Po zakończeniu szkolenia BHP uczestnicy otrzymują zaświadczenia o jego ukończeniu. Kursy organizujemy w naszych salach wykładowych lub na życzenie w lokalu zleceniodawcy. Szkolenia BHP wyjazdowe organizujemy w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych. Zajęcia prowadzą najlepsi wykładowcy z wieloletnim doświadczeniem, posiadający teoretyczny jak i praktyczny zasób wiedzy.

WYGODNIE + SZYBKO = E-LEARNING BHP

kursy i szkolenia bhp Kursy i szkolenia BHP aa 300x215

Szkolenia metodą e-learningu

Polecamy szybki i wygodny sposób odbycia szkoleń BHP przez Internet. Jest to coraz popularniejsza forma odbycia szkolenia BHP, przede wszystkim ze względu na możliwość kształcenia się w chwili kiedy mamy na to czas i ochotę. Idealna forma kursu dla osób zabieganych i muszących stale być do dyspozycji.

Szkolenia przez internet to bardzo szybko rozwijający się nowoczesny model nauki. Platformy e-learningowe powoli stają się standardem, a czasami nawet jedyną możliwością poszerzenia wiedzy. Szkolenia tego typu są odpowiedzią na zapotrzebowania klientów. Głównym powodem rozwoju kursów przez internet jest brak czasu. Chcemy w jak najszybszym tempie wykonać jak najwięcej czynności oraz zdobyć jak najwięcej informacji. Wszyscy są zabiegani i przeciążeni zbyt dużą ilością codziennych obowiązków. Szkolenia online to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą zdobywać wiedzę mimo niewielkiej ilości czasu. kursy i szkolenia bhp Kursy i szkolenia BHP learning online 300x162Kursy online mają wiele zalet i dzięki temu, zdobywają coraz większą popularność. Nauka jest przyjemna, komfortowa, nie trzeba się stresować, ani wychodzić z domu. Dodatkowo można uczyć się w każdym miejscu i czasie. Znikają te podstawowe bariery. To dobre rozwiązanie nie tylko dla osób zapracowanych, ale również dla często wyjeżdżających, nieśmiałych, czy niepełnosprawnych. Kursy są dostępne przez całą dobę, więc to tylko od nas zależy, kiedy z nich skorzystamy. Jest to ogromna zaleta kursów online. Możemy się uczyć wtedy, kiedy mamy na to czas, bez ograniczeń i presji. Możemy zindywidualizować tempo oraz tok nauczania. Materiały, które sprawiają nam trudność, możemy powtarzać wiele razy. Możemy przyspieszać, a czasami nawet pomijać zagadnienia, które już znamy lub doskonale rozumiemy. To samo dotyczy ćwiczeń, będących częścią kursu. Dzięki formie online możemy lepiej zrozumieć, zanalizować oraz przyswoić wiedzę zawartą w materiałach.
kursy i szkolenia bhp Kursy i szkolenia BHP 58580c3936d63 300x225

Interaktywność jako zaleta kursów online

Interaktywność jest bardzo dużą zaletą kursu. Szkolenia zazwyczaj zawierają wiele elementów uatrakcyjniających naukę, na przykład: testy, muzykę, animacje, odnośniki, linki, materiały video, bibliotekę itd. Proces nauki jest przyjemny i wygodny dla uczestnika. Najczęściej nauka odbywa się przez słuchanie. Dzięki temu łatwiej skoncentrować się na prezentowanych treściach. Poszerzanie wiedzy oraz zwiększanie kompetencji stało się obecnie obowiązkiem każdego pracownika. Firma Secura ułatwia odbywanie szkoleń z zakresu BHP, proponując w większości przypadków, kursy przez internet. Zapraszamy na szkolenia! Wypełnij formularz zgłoszenia na szkolenie metodą e-learningu

Copyright © 2017. Created by SECURA - Rafał Żemojduk