Szkolenia okresowe BHP e-learning

szkolenia bhp elearning szkolenia okresowe bhp e-learning Szkolenia okresowe BHP e-learning shutterstock 156031895 e1507277888912W naszej ofercie znajdują się również szkolenia okresowe BHP przez internet. To bardzo wygodna forma nauki, bo nie wymaga wychodzenia z domu oraz tracenia czasu na dojazdy. Stanowi bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które mają niewiele wolnego czasu. Możesz się uczyć gdzie i kiedy chcesz.
W związku z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r., okresowe szkolenia BHP dla pracowników administracyjno-biurowych, inżynieryjno-technicznych oraz kadry kierowniczej mogą być prowadzone w ramach samokształcenia kierowanego, czyli w postaci e-learningu.

Dzięki temu możesz wybrać między innymi spośród następujących szkoleń: kurs BHP pracodawców i kadry kierowniczej, kurs BHP pracowników administracyjno-biurowych, kurs BHP pracodawców prowadzących zadania BHP oraz kurs BHP dla pracowników służby BHP. Wymienione kursy w zależności od rodzaju muszą być powtarzane, co kilka lat oraz są obowiązkowe dla nowo zatrudnionych pracowników. Dzięki szkoleniom pracownicy mają możliwość odświeżenia lub zapoznania się od początku z zagadnieniami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Szczegółowy opis kursów, z uwzględnieniem poruszanych na nich tematów oraz długości trwania, znajdziesz na naszej stronie internetowej – odnośniki znajdziesz w kolumnie obok.

Na każde z wymienionych szkoleń można się zapisać za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wystarczy wypełnić zgłoszenie na stronie z formularzem. Kliknij niebieskie pole obok i przejdź do strony z formularzem.

Zapraszamy do udziału w naszych kursach!

szkolenia okresowe bhp e-learning Szkolenia okresowe BHP e-learning Engaging eLearning Scenario e1585009334784

Copyright © 2017. Created by SECURA - Rafał Żemojduk