Szkolenia okresowe BHP e-learning

szkolenia okresowe bhp e-learning Szkolenia okresowe BHP e-learning e learning 300x162

W naszej ofercie znajdują się również szkolenia okresowe BHP przez internet. To bardzo wygodna forma nauki, bo nie wymaga wychodzenia z domu oraz tracenia czasu na dojazdy. Stanowi bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które mają niewiele wolnego czasu. Możesz się uczyć gdzie i kiedy chcesz.

szkolenia okresowe bhp e-learning Szkolenia okresowe BHP e-learning shutterstock 156031895 300x200

Szkolenia metodą e-learningu

W związku z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r., okresowe szkolenia BHP dla pracowników administracyjno-biurowych, inżynieryjno-technicznych oraz kadry kierowniczej mogą być prowadzone w ramach samokształcenia kierowanego, czyli w postaci e-learningu.

Dzięki temu możesz wybrać między innymi spośród następujących szkoleń: kurs BHP pracodawców i kadry kierowniczej, kurs BHP pracowników administracyjno-biurowych, kurs BHP pracodawców prowadzących zadania BHP oraz kurs BHP dla pracowników służby BHP.

Wymienione kursy w zależności od rodzaju muszą być powtarzane, co kilka lat oraz są obowiązkowe dla nowo zatrudnionych pracowników. Dzięki szkoleniom pracownicy mają możliwość odświeżenia lub zapoznania się od początku z zagadnieniami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Szczegółowy opis kursów, z uwzględnieniem poruszanych na nich tematów oraz długości trwania, znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Na każde z wymienionych szkoleń można się zapisać za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wystarczy podać dane firmy zgłaszającej, adres e-mail firmy lub osoby zgłaszającej, dane kontaktowe osoby zgłaszającej oraz dane pracowników, którzy wezmą w nim udział.

Zapraszamy do udziału w naszych kursach!

Wypełnij formularz zgłoszenia na szkolenie metodą e-learningu

Copyright © 2017. Created by SECURA - Rafał Żemojduk