Kilka słów o nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Swoją działalność w zakresie BHP oraz ochrony przeciwpożarowej rozpoczęliśmy w 1998 roku.

Właśnie to sprawia, że zaufało nam wiele firm z Polski oraz Unii Europejskiej. Pomagamy im skutecznie wdrażać w swoich podmiotach przepisy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

bhp uslugi Kilka słów o nas szkolenia bhp uslugi bhp 300x111

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Naszym priorytetem jest ciągłe śledzenie nieustannie zmieniających się przepisów. Cały czas się rozwijamy, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientom. Dzięki temu możemy zaproponować najlepsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz pomóc we wdrożeniu ich naszym klientom.
Jeżeli powierzysz sprawy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ppoż firmie SECURA, to gwarantujemy Ci, że zostanie Ci bardzo dużo czasu na rozwój własnej działalności. Nie będziesz musiał również martwić się ewentualnymi nieprawidłowościami z tego zakresu.

bhp uslugi Kilka słów o nas Modern Managers 1024x650 300x190Nasz zespół składa się z najwyższej jakości specjalistów w swojej dziedzinie, z wieloletnim doświadczeniem. Możesz spokojnie powierzyć nam każdą sprawę związaną z BHP.

Dzięki współpracy z nami będziesz miał pewność, że spełniłeś wszystkie obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy oraz wyszczególnione przez Państwową Inspekcję Pracy. Zapewnisz również odpowiednie warunki i bezpieczeństwo swoim pracownikom. Współpraca z nami zawsze przebiega szybko, płynnie i bezproblemowo. Warto nam zaufać.

W razie pytań, chęci podjęcia współpracy, zapraszamy do kontaktu e-mailowego, lub telefonicznego: 85 652-34-30.

<i class='fa-phone-square'></i>Potrzebujesz stałego nadzoru BHP w swojej firmie - skontaktuj się z nami.

Copyright © 2017. Created by SECURA - Rafał Żemojduk